HAKKIMIZDA

10 yılı aşkın reklam ve promosyon deneyimi ile çok yeni bir oluşum olan promosyoncunuz.net genç ve dinamik yapısı ile bir çok kurum ve kuruluşa promosyon ürünleri ve kişiselleştirme hizmeti üzerine çalışmaktadır.  Gelişen Dünya teknolojisi ve online alış veriş sistemi ile promosyoncunuz.net hayata geçmiştir.

Tamamen müşteri odaklı anlayış içerisinde reklam ve promosyon ihtiyaçlarında kişi ya da kuruluşlara hizmet veren promosyoncunuz.net ihtiyaç farklılığını hissedecek şekilde çalışmayı ilke edinmiştir. Bu anlamda ürün çeşitliliği, klasik promosyon ürünleri ile yaşamı kolaylaştıracak ürünler, kişisel ürünler ve çevreci ürünler ile müşteri-tedarikçi anlayışı dışında çözüm ortağı mantalitesine sahiptir.

TEDARİK YÖNETİMİ

İmalatını yaptığımız ürünler haricinde ürün kalitesinden ödün vermeden tedarikini sağladığımız bir çok çeşit ürünün yerli ve ithal olması promosyoncunuz.net güvencesi altında sağlanır. Uzak doğu, yerli ürünler ve Avrupa ürünler ile kişi ya da kuruluşlara özel kişiselleştirme çalışmaları yapılarak ürünler en hızlı şekilde teslim edilir.

Türkiye’ de üretilen promosyon ürünleri tercih edildiğinde stok durumuna da bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslimat yapılır. Ürün üzerine yapılan baskı uygulaması, tasarım onayından sonra üretimine başlanır. Tasarım desteği ve fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Promosyon ürünlerinde daha çok İtalya menşeli ürünler ile hizmet veren promosyoncunuz.net tedarik ettiği ürünlerin stokta olmaması halinde müşteri tercihine bağlı olarak parsiyel şeklinde hava, kara ve deniz taşımacılığı yanı sıra hızlı talep doğrultusunda uçak kargo ile temin süresini en asgari şekilde sağlanmaktadır.

Avrupa ürünleri gibi uzak doğu menşeili ürünlerde de ürünün stoklarda olmaması durumunda, konteyner bazlı maksimum 40-45 gün süre ile gelen ürünler yine parsiyel olarakda gelmesi mümkündür. Ürünlerin acil şekilde gelmesi talebi doğrultusunda uçak kargo ile gelmesi mümkün olan promosyon ürünlerinin konteyner bazlı talep edilmesi durumunda gelen ürünlerin millileştirilme süresi de dahil edildiğinde 20-25 güne kadar hızlı sevkiyat yapılmaktadır.

.