SIK SORULAN SORULAR (S.S.S)

Elbette güvenlidir. Sitemiz 128 bit ssl sertifikası ile güvenli e-ticaret uygulamasına sahiptir.

Sitemizde yer alan bilgilendirme gibi Kredi kartı mail order, banka havalesi, kredi kartı 3D, kapıda ödeme gibi seçeneklerle güvenli şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Aldığınız ürünlerde kişiselleştirme yani size ya da kurumunuza özel baskı ve ya uygulama yapılmaması durumunda bütün ürünler koşulsuz şekilde 7 gün içerisinde iade yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan mail adresimizle iletişime geçerek yazdırmak istediğiniz ya da baskı yaptırmak istediğiniz resim, yazı gibi görsel içerikleri tarafımıza gönderebilir ya da tarafımızdan talep edebilirsiniz. Promosyoncunuz.net tasarım bedeli almamaktadır.

Ürünlerimizden seçtiğiniz tüm çeşitleri tek olarak sipariş etmeniz mümkündür. Ancak düzine ya da ambalajlanmış paket içeriklerde bu mümkün olmamaktadır. Mesala promosyonel naturel kurşun kalem (bkz. NPB072) kişiselleştirme olmaması durumunda düzine ile satılmaktadır. Ayrıca ürünlerin açıklama bölümünde min. Sipariş adeti 1 adet olmadığında belirtilmiştir.

Promosyon ürünleri genel anlamda her sene kendini yeniler. Yani klasik ürünler tercih etmediğiniz durumlarda stok durumuna bağlı olarak aynı ürün stoklarla sınırlıdır. Ancak devam ürün bilgisinin güncel stok durumunu firmamıza sormanız sağlıklı bilgi edinmenizi sağlar.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BAŞKA SORUNUZ MU VAR? BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ..

İLETİŞİM